O nás

Vítejte v našem vyjímečném e-shopu, který jinde nenajdete!

Team 1Jsme sice stavební firma, která se hlavně zabývá výrobou srubů a roubenek, ale kromě toho u nás můžete zakoupit také spoustu drobných výrobků ze dřeva:

dřevěné pergoly
dřevěné schodiště
venkovní restaurační nábytek
zahradní nábytek z masivu
srubové sauny
dřevěné zábradlí
dárky ze dřeva
dřevěné květináče a koryta
dřevěné sochy  a další výrobky 

Nechybí na Vaší zahradě, ve Vaší pergole, zahradní nábytek z masivu? Potřebujete vybavit venkovní restauraci stoly a židlemi z masivu? Nebo Vám chybí pergola? V tom případě jsou Vaše kroky nasměrovány správným směrem. Ať si to uvědomujeme nebo ne, dřevěné pergoly, zahradní nábytek a jídelní nábytek nás doslova provází na každém kroku a zpříjemňuje nám většinu času, ať už jej trávíme uvnitř nebo pod širým nebe

Upozornění: naše výrobky jsou vyrobeny ze surového přírodního materiálu a mohou vykazovat drobné tvarové a barevné změny jako např. praskliny a tmavnutí povrchu dřeva. Tyto změny v rámci obvyklých projevů dřeva nejsou závadou. Aby byla zaručena dlouhá životnost výrobku, musí být výrobky po celou dobu chráněny proti povětrnosti a zemní vlhkosti, v ideálním případě také proti přímému slunci. Výrobky, které nejsou chráněny proti povětrnosti mají omezenou životnost (a tím i záruku) - pro prodloužení životnosti u dešti a zemině vystavených výrobků doporučujeme pravidelně obnovovat nátěr minimálně jednou ročně. Zároveň není vhodné vystavovat dřevěné výrobky přímému slunci.

Dřevěné květináče a koryta - u těchto výrobku doporučujeme udržovat zvýšenou vlhkost, aby výrobky nepraskaly (praskliny snižují funkčnost dřevěných květináčů a koryt). Proto je vhodné mít v květináčích hlínu přímo bez použití plastových vložek a koryta mít naplněné vodou. 

Zboží většinou nabízíme ve variantě bez nátěru nebo ve variantě s nátěrem a to buď barevnou olejovou lazurou  nebo bezbarvé Osmo. Pro spočítání ceny dopravy musíte zadat kraj doručení. Naše výrobky jsou většinou váhově velice těžké, je potřeba s tím počítat a podmínky vykládky nejlépe s námi konzultovat ( telefonicky, e-mailem)

Po objednání je vzhledem k vyjímečnosti našich výrobků nutné kontaktovat naši kancelář e-mailem nebo telefonicky a domluvit podmínky dodání a způsob provedení (způsob dopravy, nátěry, termíny atd.) Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Kontakt: info@srubypacak.cz, tel.: 558 435 180.