O nás

Vítejte v našem výjimečném e-shopu, který jinde nenajdete!

Team 1Jsme sice stavební firma, jejíž hlavní činností je výroba srubů a roubenek, ale můžete si u nás také objednat spoustu "drobných" výrobků ze dřeva:

dřevěné pergoly
dřevěná schodiště
venkovní restaurační nábytek
zahradní nábytek z masivu
srubové sauny
dřevěná zábradlí
dárky ze dřeva
dřevěné květináče a koryta
dřevěné sochy a další výrobky 

Nechybí na Vaší zahradě nebo ve Vaší pergole zahradní nábytek z masivu? Potřebujete vybavit venkovní restauraci stoly a židlemi z masivu? Nebo Vám chybí pergola? V tom případě jsou Vaše kroky nasměrovány správným směrem. Ať si to uvědomujeme nebo ne, dřevěné pergoly, zahradní nábytek a jídelní nábytek nás doslova provázejí na každém kroku a zpříjemňují nám většinu času, ať už jej trávíme uvnitř nebo pod širým nebem.

Upozornění: naše výrobky jsou vyrobeny ze surového přírodního materiálu a mohou vykazovat drobné tvarové a barevné změny, jakými jsou např. praskliny a tmavnutí povrchu dřeva. Tyto změny v rámci obvyklých projevů dřeva nejsou závadou. Aby byla zaručena dlouhá životnost výrobku, musí být výrobky po celou dobu chráněny proti povětrnosti a zemní vlhkosti, v ideálním případě také proti přímému slunci. Výrobky, které nejsou chráněny proti povětrnosti, mají omezenou životnost (a tím i záruku) - pro prodloužení životnosti dešti a zemině vystavených výrobků doporučujeme pravidelně obnovovat nátěr minimálně jednou ročně. Zároveň není vhodné vystavovat dřevěné výrobky přímému slunci.

Dřevěné květináče a koryta - u těchto výrobků doporučujeme udržovat zvýšenou vlhkost, aby nepraskaly (praskliny snižují jejich funkčnost). Proto je vhodné mít v květináčích hlínu přímo bez použití plastových vložek a koryta mít naplněná vodou. 

Zboží nabízíme ve variantě bez nátěru nebo s nátěrem, a to buď barevnou olejovou lazurou nebo bezbarvým Osmem. Pro cenovou kalkulaci dopravy musíte zadat kraj doručení. Je potřeba počítat s tím, že naše výrobky mají většinou velmi vysokou hmotnost a proto je ideální podmínky vykládky s námi konzultovat (telefonicky, e-mailem).

Po objednání je vzhledem k výjimečnosti našich výrobků nutné kontaktovat naši kancelář e-mailem nebo telefonicky a domluvit podmínky dodání a způsob provedení (způsob dopravy, nátěry, termíny atd.) Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Kontakt: info@srubypacak.cz, tel.: 558 435 180.